news -Warowni-Jomsborg

Warownia Jomsborg – biesiada w Skellige

Już 8 grudnia (niedziela) w Warowni Jomsborg na warszawskim Żoliborzu odbędzie się Pierwsza Biesiada w Skellige. Impreza w klimatycznym grodzie Wikingów jest przeznaczona dla fanów wszelkiego cosplay’u oraz fantastyki. Podczas wydarzenia nie zabraknie soczystego mięsiwa, dobrej muzyki, szlachetnych trunków i masy atrakcji.

news -Warownia-Jomsborg.png

Zobaczycie pokaz historycznej szermierki Wikingów, nauczycie się strzelać z łuku oraz rzucać toporem do celu. Dzień wypełniony będzie licznymi turniejami z nagrodami, zaś wieczór zwieńczy konkurs na najlepszy strój. Zwycięzcy otrzymają zasłużone nagrody, a skaldowie Jomsborga zadbają o to, by mistrzowie kreatywności zostali osławieni na
Facebooku.

news -Warownia-Jomsborg-1

Wśród atrakcji znajdzie się również wykład porównujący broń fantasy do historycznej, a przede wszystkim wyjątkowa rozmowa z Jakubem Nurzyńskim – reżyserem filmu Pół Wieku Poezji Później, który opowie jak kręci się filmy fantasy w Polsce oraz Pawłem Lipnickim – aktorem grającym Vesemira we wspomnianej produkcji. Więcej szczegółów znajdziecie pod linkiem.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze