feat -world-of-tanks-Grand-Finals-2017

Wargaming ujawnia szczegóły Grand Finals 2017

W tym roku Grand Finals zostanie rozszerzone do 4 dni. 23 i 24 maja to rozgrywki grupowe, które będzie można śledzić online od 11.00 czasu lokalnego. Natomiast decydująca faza play off zostanie rozegrana 27 i 28 maja na arenie VTB Ice Palace Moskwie, na żywo przed zgromadzoną, kilkunastotysięczną publicznością. W sobotę drzwi otworzą się od 9.00 rano czasu lokalnego i rozgrywane będą ćwierćfinały. W niedzielę zawody wystartują o 14.00 czasu lokalnego i rozegrane zostaną półfinały oraz finał.

new -world-of-tanks-Grand-Finals-2017

Wszyscy odwiedzający Grand Finals w Moskwie będą mogli wspólnie oglądać mecze w towarzystwie fanów World of Tanks oraz wziąć udział w licznych konkursach i animacjach dostępnych na miejscu. Widzowie streamów natomiast mogą liczyć na nagrody i upominki od firmy Wargaming oraz partnerów wydarzenia. Wejście na Grand Finals będzie jak co roku darmowe, a dla największych fanów zostaną przygotowane 2 różne zestawy w sklepie premium. Każdy z nich będzie zawierał emblematy i oznaczenia związane z wydarzeniem, jak również miejsce premium na trybunach.

new -world-of-tanks-Grand-Finals-2017-1

Europę reprezentować będą Oops – The Tough Giraffes, DiNG i Kazna Kru. Co istotne dla rodzimych fanów eSportu i World of Tanks, każda z tych drużyn ma również Polaków w składzie, także warto będzie szczególnie blisko przyjrzeć się ich poczynaniom. Z Ameryki Północnej wystąpią eClipse i Elevate. Region Azji i Pacyfiku to Team Efficiency, EL Gaming i YaTo Gaming z Chin. Honoru gospodarzy, czyli krajów CIS bronić będą Natus Vincere G2A, Not So Serious, TORNADO ENERGY i Brain Storm. Jak widać są tu znane drużyny, jak i nowe twarze, także rywalizacja powinna być wyjątkowo zacięta.

Grand Finals 2017 z 300 000 USD (ponad 1 100 000 PLN) w puli nagród, 12 najlepszych drużyn eSportowych globu przyjedzie do Moskwy dać niezapomniane widowisko. Wraz z turniejem na stadionie VTB Ice Palace w Moskwie będzie mnóstwo atrakcji dla fanów World of Tanks.

new -WGL-Grand-Finals-2017-Tomato

Po raz pierwszy w historii Grand Finals będziemy mieć pomoc w typowaniu wyników… Zajmie się tym homar o imieniu Pomidorek, który będzie pływał w akwarium i typował zwycięzcę danego pojedynku. Oficjalny profil skorupiaka www.facebook.com
Najświeższe informacje o wydarzeniu na oficjalnej stronie pod adresem – thegrandfinals.com. Jeśli nie możecie być w Moskwie oglądajcie rozgrywki na oficjalnym streamie pod adresem wgl.gg

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze