Wargaming logo

Wargaming szuka utalentowanych studentów i absolwentów!

Program Wargaming Forge daje możliwość dołączenia do branży! Kolejna szansa, aby znaleźć się w dynamicznie rozwijającej się branży gier komputerowych… Wargaming, twórcy hitu World of Tanks. Wargaming Forge to program skierowany głównie dla studentów ostatnich lat wybranych kierunków oraz absolwentów uczelni wyższych. Na stronie programu wgforge.wargaming.com znajdują się aktualne oferty kursów w różnych aspektach tworzenia i promocji gier wideo. Oferujemy sześciomiesięczne staże pod okiem profesjonalnych mentorów z firmy. Najlepsi stażyści mogą liczyć na regularną pracę po zakończeniu kursu.

„Wargaming dynamicznie się rozwija mając na koncie twa rekordy Guinnessa oraz cztery nagrody Złoty Joystick!” mówi Staffan Nyström, szef Agencji Kreatywnej. “WG Forge to świetna okazja, aby dołączyć do branży gier komputerowych i mieć udział w tworzeniu, wydawaniu nowych gier, jak i tych już obecnych na rynku.”

Agencja Kreatywna Wargaming zlokalizowana jest w Mińsku na Białorusi i odpowiada za różne typy projektów, kampanie krótko- i długoterminowe dla flagowych tytułów oraz tych jeszcze nie ogłoszonych, tworzenie materiałów wykorzystywanych w grach, jak i ich promocji, analizowanie danych i wiele innych obszarów.

Obecnie Wargaming szuka osób:
– Projektant grafiki/dyrektor
– Projektant interfejsu
– Producent kreatywny
– Kreatywny copywriter
– Strateg

Twórca treści/marketing copywriter
Każdy stażysta będzie pod opieką mentora, który pomoże w czynieniu postępów w wybranym obszarze, doświadczeniu branży gier oraz nawiązaniu kontaktów w Wargaming Mińsk oraz innych biurach na całym świecie. Jest to doskonała okazja, aby zaistnieć i zaznaczyć swoją obecność w jednej z największych firm tworzącej gry komputerowe.
“W biurze Wargaming w Mińsku znajdują się ludzie z całego świata – od Kalifornii po Syberię i zewsząd pomiędzy. Przeniosłem się z Wielkiej Brytanii i z pomocą całego zespołu rozpocząłem niesamowitą przygodę,” dodaje James Birtles, Senior Copywriter i mentor w programie Wargaming Forge.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze