feat -war-thunder

War Thunder w Alienware Steam Machine z darmowym DLC na premierę

Gaijin Entertainment ogłosił, że War Thunder będzie częścią zestawu Alienware Steam Machine. Użytkownicy Alienware Steam Machine Bundle otrzymają również dwa pojazdy premium w grze War Thunder bez dodatkowych opłat. Steam Achievements będą dostępne już w dniu premiery. War Thunder, dostępny obecnie na PC, PS4 oraz VR, to ponad 10 milionów graczy z całego świata.

War Thunder jako jeden z pierwszych dużych tytułów PC wdrożył z sukcesem rozgrywkę między różnymi platformami, rozwija obszar technologii przyszłości, tj. VR i AR, zaimplementował zaawansowane rozwiązania technologiczne z NVIDIA GameWorks. Jako Gaijin Entertainment chcemy współpracować z firmami, które tak jak my, tworzą przyszłość już teraz. Valve oraz Alienware daje nam taką możliwość – ogromnie cieszymy się, że jesteśmy częścią Alienware Steam Machine” – powiedział Anton Yudintsev, CEO w Gaijin Entertainment.

War Thunder w zestawie Alienware Steam Machine będzie dodatkowo wyposażony w dwa pojazdy premium: amerykański niszczyciel czołgów M18 Black Cat oraz myśliwiec XP-38G Lightning. Podczas drugiej wojny światowej, M18 był uważany za jeden z najbardziej skutecznych i śmiercionośnych czołgów w amerykańskich siłach, które brały udział w działaniach w północnej Europie i Włoszech. Amerykański myśliwiec XP-38G Lightning był prototypem, który ostatecznie przekształcił się w model P-38, znany z działań na Pacyfiku. Dwie powyższe jednostki dołączą do ponad 600 maszyn dostępnych obecnie w grze, czyniąc War Thunder grą symulacyjną z największa biblioteką pojazdów.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze