the bards tale IV

Walka w The Bard’s Tale IV wygląda ciekawie

Nowa odsłona Opowieści Barda, czyli The Bard’s Tale IV ma pojawić się w tym roku. Zanim jednak poznamy datę premiery, będziemy raczeni filmikami pokazującymi grę.

Wiadomo, że gra ma działać na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu mamy szansę zobaczyć na ekranie naprawdę świetne rzeczy. Piękne lokacje, mnóstwo szczegółów i niezłe animacje. To wszystko można zobaczyć na poniższym materiale. Można też zobaczyć jak będzie wyglądać walka.

Jest…No cóż, jest ciekawie, choć kilka rzeczy pokazanych na poniższym materiale, mnie jako starego RPGowca razi. Wygląda na to, że niektóre walki będą miały oskryptowany przebieg. Jest to nieco irytujące. Tak samo jak to odwracanie się postaci po ich wybraniu. Jakoś mnie to nie przekonuje. Ale zobaczcie to sami i sami zdecydujcie, czy takie ujęcie walki Wam się podoba, czy nie.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze