feat -hit

Heroes of Incredible Tales wydany na iOS i Android

Nexon ogłosił premierę Heroes of Incredible Tales, gry z gatunku hack’n’slash RPG, bazującej na silniku Unreal Engine 4. Gra jest dostępna na całym świecie w App Store i Google Play na urządzenia z systemem iOS i Android. HIT to mobilny debiut studia NAT Games, założonego przez Yong-Hyun Parka, wiodącego projektanta popularnych gier MMORPG Lineage II i TERA. Dzięki ekspansywnej kampanii dla pojedynczego gracza, kooperacyjnej i konkurencyjnej rozgrywce multiplayer oraz różnorodnym trybom gry, HIT oferuje coś dla wszystkich typów graczy. Osiągając pierwsze miejsce wśród najbardziej dochodowych gier w Google Play w Korei, HIT pobił rekordy i stał się najszybciej rozwijającą się grą z ponad 5 milionami pobrań od premiery na tamtym rynku. Prawie 400 tys. graczy zarejestrowało się do gry przed światową premierą. Wszystkie cele rejestracji przedpremierowej zostały osiągnięte, dzięki czemu gracze biorący udział w promocji otrzymają klejnoty, skórki premium do broni i limitowaną edycję akcesoriów.

HIT łączy w sobie elementy z ulubionych RPG akcji i gier hack’n’slash, dostarczając niezapomnianych wrażeń i będąc tytułem zarówno intuicyjnym, jak i bardzo innowacyjnym. Yong-Hyun Park i zespół z NAT Games poradzili sobie śpiewająco ze swoim debiutanckim tytułem. Maksymalizując potencjał potężnego silnika graficznego umieścili HIT w rzadkiej grupie mobilnych tytułów AAA” – stwierdza Lawrence Koh, General Manager Nexon M.

HIT cechuje przede wszystkim szybka akcja, a gracze muszą utrzymywać wrogów na dystans, wykorzystując w tym celu kombinacje ataków, ciosów w powietrzu, rzutów, kontr, uników, umiejętności specjalnych i innych technik. Rozbudowane drzewko umiejętności zapewnia możliwość dostosowania stylu walki i rozwijania mocy, pozwalając pokonać nawet najtrudniejszego przeciwnika. Zróżnicowany ekwipunek zawiera bronie, zbroje i wiele rzadkich przedmiotów, które mogą być składane w zestawy, zachęcając graczy do badania i eksperymentowania w poszukiwaniu najlepszego wyposażenia. HIT oferuje cztery grywalne postaci, a każda z nich posiada unikalne zalety, umiejętności i styl walki. Hugo używa ogromnego dwuręcznego miecza do przebijania się przez zastępy wrogów, podczas gdy Anika z niezwykłą zręcznością ścina ich przy pomocy kosy. Lucas dzierży aż dwa przerażające miecze, a Kiki za pomocą swojej magicznej laski kontroluje siły natury.

HIT podnosi poprzeczkę dla standardów gier i na nowo definiuje oczekiwania graczy wobec tytułów na dzisiejsze potężne urządzenia mobilne. Jesteśmy pewni, że gracze konsolowi i komputerowi z całego świata poczują się jak w domu, gdy sięgną po HIT, dzięki wspaniałej grafice HD, żywotnemu trójwymiarowemu środowisku i porywającej walce” – przyznaje Yong-Hyun Park, prezes NAT Games.

Oprócz dobrej fabuły w trybie Adventure, HIT posiada również dodatkowe tryby dla pojedynczego gracza, w tym Tower Trials i Daily Dungeon Challenges. HIT jest także wierny swoim korzeniom MMORPG, oferując graczom mnóstwo treści multiplayer w czasie rzeczywistym, zarówno w trybie kooperacji Raid, jak i walce przeciwko innym graczom w trybach The Arena, 3v3 PvP i Guild War.

HIT używa najnowszej technologii Samsunga Vulkan, która oferuje bezprecedensowe odwzorowanie graficzne i głębię kolorów na urządzenia mobilne. Na nowoczesnych urządzeniach, efekty graficzne HIT pokazują cząstki, dym, ogień, odbicia i eksplozje renderowane w sposób płynny i ze stałą ilością klatek na sekundę, zapewniając tym samym jakość rozgrywki porównywalną do jakości tytułów konsolowych i PC.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze