zaginione

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo znamy datę premiery

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, to samodzielny dodatek do Uncharted 4, który daje nam zupełnie nową historię. Historię, w której nie ma Nathana Darke’a. Ostatnio pojawił się nowy zwiastun i data premiery.

W zwiastunie jesteśmy świadkami rozmowy Chloe Frazer z Nadline Ross, dzięki której możemy dowiedzieć się, z czym zmierzymy się w tym dodatku. Z informacji, jakie Naughty Dog podało do wiadomości publicznej wiemy, ze przejście Zaginionego Dziedzictwa ma zająć około 10 godzin. To całkiem dobry wynik jak na DLC.

A kiedy zaznamy tej przyjemności? Data premiery podana w poniższym zwiastunie, to 23 sierpnia 2017. Lato zapowiada się ciekawie.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze