feat -shadow-warrior-2

Święto polskich gier na GOG.com

Z okazji Święta Niepodległości, GOG.com przygotował specjalną wyprzedaż gier stworzonych w Polsce. Wśród przecenionych tytułów znalazły się głośne produkcje, które zdobyły uznanie graczy na całym świecie.

W ramach promocji dostępnych jest ponad 50 polskich gier aż do 85% taniej. Wśród nich znajdują się wciąż świeże produkcje, takie jak efektowny Shadow Warrior 2 (-50%), wymagający Ruiner (-15%), przerażające Darkwood (-20%), czy komediowo-kryminalny Beat Cop (-60%). Nie brakuje też uwielbianych przez graczy klasyków pokroju Two Worlds: Epic Edition (-85%), taktycznego Gorky 17 (-75%), czy strategicznej serii Earth (-75% na wszystkie części).

rec - wiedzmin 3 krew i wino 2

Specjalnie na życzenie fanów, GOG.com czasowo obniżył również ceny gier o przygodach wiedźmina Geralta. Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku ponownie dostępny jest z aż 60% rabatem! Dwie wcześniejsze odsłony Wiedźmina dostępne są aż 85% taniej.

Na liście tytułów w promocji uwagę zwraca także wielokrotnie nagradzane, poruszające This War of Mine od studia 11 Bit dostępne aż 80% taniej. Równie wysoki rabat otrzymał kryminał The Vanishing of Ethan Carter.

Promocji towarzyszy premiera gry strategiczno-survivalowej 60 Seconds! autorstwa polskiego studia Robot Gentleman, która debiutuje z 50% rabatem. W grze zbierasz zapasy, chronisz się z rodziną w bunkrze i robisz wszystko aby przetrwać atomową zagładę.

this_war_of_mine_1

Kolejne polskie gry, które debiutują na GOG.com przy tej okazji, to mroczne strzelanki Necrovision i Necrovision: Lost Company dostępne 66% taniej pojedynczo lub 80% taniej, jeśli kupione razem. Przenoszą one graczy do alternatywnej wersji I wojny światowej, w której wprost z piekielnych czeluści na powierzchnię wypełzły najgorsze potwory i demony.

Wyprzedaż polskich gier na GOG.com trwa od czwartku, 9 listopada, od godz. 12:00 do niedzieli, 12 listopada, do godz. 23:59.

A jeszcze dzisiaj, 9 listopada, o godz. 19:00 na GOG.com zadebiutuje Syberia 3 z premierowym rabatem 50%. Z tej okazji Syberia i Syberia 2 dostępne będą do odblokowania w ramach GOG Connect, dodatkowo pierwsza Syberia będzie dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników platformy przez 48 godzin!

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze