superhot2-youtube-recenzja

SUPERHOT: The Card Game – wideorecenzja


Niedawno informowałem Was o starcie kampanii na Kickstarterze, której celem jest ufundowanie karcianej wersji SUPERHOT. Jako, że miałem okazję zagrać w prototyp tej gry, postanowiłem ją zrecenzować.

Oczywiście, jak to zwykle z moimi materiałami na temat planszówek bywa, nie dostaniecie ściany tekstu, a ocean minut do obejrzenia na YouTube. Tak, czy inaczej…jeśli graliście w SUPERHOT i podobało się Wam, zerknijcie jak będzie wyglądać wersja analogowa i zdecydujcie, czy warto ją wesprzeć. Kampania znajduje się pod tym adresem. A recenzja oczywiście poniżej.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze