feat -Subnautica-Below-Zero

Subnautica Below Zero w planie wydawniczym firmy Cenega

Wielokrotnie nagradzane studio, Unknown Worlds Entertainment, prezentuje powrót do świata 4546B w grze Subnautica Below Zero. Zanurkuj i przeżyj mroźną podwodną przygodę na obcej planecie. Akcja rozgrywa się rok po oryginalnej wersji Subnautica, Below Zero, a jej celem jest przetrwanie w lodowatych biomach zarówno pod wodą, jak i na lądzie. Wytwarzaj przedmioty, szukaj zapasów i przeżyj kolejny rozdział historii Subnautica. Gra ukaże się wiosną 2021 roku na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One/Series X oraz Nintendo Switch w polskiej (napisy) wersji językowej. Subnautica Below Zero w wydaniu na Nintendo Switch ukaże się w zestawie z jej nagradzaną poprzedniczką – grą Subnautica.

new -Subnautica-Below-Zero

Kluczem jest przetrwanie. Cechy gry Subnautica Below Zero:
– Zbieraj cenne surowce, wytwarzaj narzędzia, monitoruj głód i pragnienie, jednocześnie unikając niebezpiecznych dzikich zwierząt, dla których jesteś kolejnym posiłkiem.
– Podwodne tajemnice planety 4546B: Przybywasz tu w poszukiwaniu odpowiedzi. Zaryzykowałeś wszystko, by się tu dostać i nie odejdziesz, dopóki nie poznasz prawdy…
– Eksploracja: Poznaj unikalne podwodne i lądowe biomy, które odblokowują surowce oraz odkrywają odpowiedzi, których poszukujesz.
– Zbuduj bazę: Tutaj odtworzysz komfort własnego domu. Bazy są niezbędne dla przetrwania — ochronią Cię przed dzikimi zwierzętami oraz surowymi warunkami panującymi na planecie.

 

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze