banner_Stellaris_Utopia

Stellaris dostanie duży dodatek

Stellaris, to bardzo ciekawa kosmiczna gra od Paradox Interactive. Po kilku mniejszych DLC, gra doczeka się teraz dużego dodatku o nazwie Utopia.

Stellaris jest bardzo udanym krokiem Paradoxu w kosmos. Jeśli chcecie się o tym przekonać, przeczytajcie naszą recenzje tej gry. Utopia ma rozwinąć grę jeszcze bardziej, dając graczom nowe opcje rozbudowy swojego galaktycznego imperium.

Jedną z ciekawszych nowych opcji ma być możliwość rozwoju naszej rasy. Do tej pory cechy naszego gatunku były ustalane na początku gry i trzeba było z tym żyć. Teraz otrzymamy coś o nazwie Ascension Perks. W czasie rozgrywki będziemy zdobywać nową wiedzę, a gracz będzie mógł wybrać jak rozwinie się jego rasa. Będzie można wybrać jedną z trzech ścieżek. Ciała, Umysłu, lub Maszyny. Brzmi to niesamowicie i jestem bardzo ciekaw jak to wyjdzie.

Oprócz tego czekają nas takie nowości jak megastruktury, stacje mieszkalne, czy prawa i przywileje dla wszelkich ras pod naszym panowaniem.

Kiedy premiera? Na razie nie wiadomo.

 

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze