feat -pga

Stars4Fans na Poznań Game Arena

Po ubiegłorocznym sukcesie, rusza kolejna edycja Stars4Fans – spotkania z YouTuberami. To jedyne takie, dwudniowe wydarzenie w Polsce.

W dniach 22-23 Października 2016 podczas Poznań Game Arena, w hali nr 6 o powierzchni 2500m² odbędzie się wydarzenie Stars4Fans, którego ambasadorami zostali Blowek, Stuu, IsAmUxPompa oraz Ajgor Ignacy.

Na odwiedzających czekać będzie szereg atrakcji. Spotkanie z ulubionym YouTuberem, możliwość zdobycia autografu i zrobienie zdjęcia to podstawa! Dodatkowo na scenie będzie realizowany program, w którym nie ma miejsca na nudę. Wywiady z Twórcami, Q&A na żywo, występy YouTuberów, koncerty młodych talentów. Ponadto szereg niespodzianek i konkursów z nagrodami.

new-pga-2016

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie stars4fans.pl oraz www.gamearena.pl. Bilety dostępne w sprzedaży online: TUTAJ oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt. Pełna lista sklepów w których istnieje możliwość zakupienia biletów znajduje się TUTAJ. Zapoznajcie się z programem wydarzeń, spotkań i autografów i zaplanujcie swój pobyt na PGA.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze