cien

Śródziemie: Cień Wojny – co czeka graczy po premierze?

Śródziemie: Cień Wojny gości na naszych maszynach od października. Spora liczba graczy zapewne przeszła już grę i zastanawia się co będzie dalej. Studio Monolith pospieszyło z odpowiedzią na to pytanie.

Nowej zawartości do gry będzie całkiem sporo. Zarówno tej darmowej, jak i płatnej. Jeszcze w tym roku gracze dostaną w sumie sześć pakietów z nowymi rzeczami. Co dokładnie?

Zawartość darmowa

  • 21 listopada – tryb Endless Siege
  • 21 listopada – tryb Rebellion, czyli walka ze zdrajcami w Waszej armii orków
  • 5 grudnia – tryb Online Fight Pits pozwalający na walkę z orkami innych graczy
  • 12 grudnia – nowy poziom trudności – Brutal

Zawartośc płatna:

  • 21 listopada – nowe plemię orków Slaughter Tribe, nowe przedmioty, misje, fortece
  • 12 grudnia – nowe plemię orków Outlaw Tribe, nowe przedmioty, misje, fortece

Ale to oczywiście nie koniec, bo w 2018 też będą nowe rzeczy. W lutym 2018 pojawi się płatne rozszerzenie fabularne Blade of Galadriel, w którym wcielimy się w rolę Eltariel. A w maju kolejne płatne rozszerzenie fabularne Desolation of Mordor, z nowym głównym bohaterem, czyli Baranorem. 

Jak więc widzicie będzie co robić. Darmowe DLC też pewnie się pojawią, ale nie wiadomo jeszcze jakie.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze