feat -world-of-warships

Sowieckie krążowniki w World of Warships

Na horyzoncie w World of Warships pojawia się nowe zagrożenie… nadciągają sowieckie krążowniki. Aktualizacja 0.5.4 zawierająca 9 nowych okrętów jest już dostępna w Europie i USA. Gracze z Azji pobiorą ją jutro.

Jeśli marzyłeś o tym, aby siać prawdziwy postrach na wodach, nowe jednostki dzięki swej sile i szybkości, może to się spełnić. Nie są to typowe krążowniki do błyskawicznych ataków, to najlepsza droga do skoczenia na dnie oceanu. Bardziej należy ich używać jako podstępnych snajperów dzięki dobremu zasięgowi dział i odpowiedniej trajektorii lotu pocisków. Ich zwinność natomiast pozwala na szerokie zastosowanie w zmiennych warunkach bitwy. Można dokonać błyskawicznego zwiadu i wycofać na się na z góry upatrzone pozycje.

„Prace nad linią tych krążowników rozpoczęły się dwa lata temu,” mówi Artur Płóciennik, globalny producent wydawniczy World of Warships. „Włożyliśmy wiele wysiłku, aby te jednostki były tak autentyczne jak to jest możliwe i jesteśmy ciekawi jak przypadną do gustu graczom.”

Nowa linia zawiera takie jednostki jak krążownik Project 26 Kirov, który rozmiarem i prędkością przypominający lekkie krążowniki, a uzbrojeniem ciężkie okręty. Interesującym jest również Project 66 Moskva, który nie wyszedł poza fazę deski kreślarskiej, a był projektowany do walki pzeciwko USS Des Moines. W World of Warships możecie sprawdzić jak sprawdzi się w warunkach bojowych.

Sowieckie krążowniki to nie tylko siła i prędkość. Nowy radar jest świetnym dodatkiem na walkach wysokopoziomowych okrętów, gdyż pozwala na wytropienie jednostek będących poza zasięgiem widzenia. 9 nowych okrętów czeka na kapitanów i wyjście z portu… Action Stations!

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze