feat -soundblaster-AE-5-Plus

Sound BlasterX AE-5 PLUS – ulepszona wersja karty dźwiękowej dla graczy

Sound BlasterX AE-5 był podwójnie wyróżniony na CES 2018 Innovation Awards w kategorii „Sprzęt i komponenty komputerowe” oraz „Akcesoria komputerowe”. Wspierany długą tradycją technologii przetwarzania dźwięku Sound Blaster, taką jak wielokrotnie nagradzany dyskretny bi-wzmacniacz słuchawkowy Xamp, zasilany przez przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABRE32 122 dB 32-bit / 384 kHz. Była to również pierwsza na świecie karta dźwiękowa ze zintegrowanym kontrolerem RGB dająca wyjątkowe doznania estetyczne.

new -soundblaster-AE-5-Plus

Sound BlasterX AE-5 Plus to karta dźwiękowa na PCI-E z wysokiej jakości przetwornikiem cyfrowo-analogowym od ESS z serii SABRE32, wyposażonym w specjalnie zaprojektowany wzmacniacz słuchawkowy „Xamp”, zbudowanym na dyskretnych, klasowych układach elektronicznych. Każdy z kanałów dźwiękowych wzmacniany jest indywidualnie, dzięki czemu Sound BlasterX AE-5 Plus zapewnia doskonale odwzorowany dźwięk, bez zniekształceń i opóźnień, spełniając tym samym najbardziej wymagające potrzeby użytkownika. Bardzo niska impedancja 1Ω idealnie obsługuje słuchawki w zakresie od 16 do 600Ω. Sound BlasterX AE-5 dostarcza nie tylko bardzo dobry dźwięk lecz również efekty wizualne dzięki systemowi oświetlenia Aurora Reactive z 16.800.000 kolorów. Możliwości odtwarzania dźwięku bez zniekształceń, odchyleń, opóźnień o wysokiej częstotliwości odtwarzania 32bit 384kHz oraz stosunku sygnału do szumu (SNR) 122dB.

new -sound-blasterx-ae-5-plus

Dźwięk przestrzenny w trybie 5.1 i 7.1
Karta dźwiękowa Sound BlasterX AE-5 Plus posiada niezależne tory zbudowane na dyskretnych wzmacniaczach dla sygnału wielokanałowego 5.1. Tryb wielokanałowy 7.1 aktywujemy z wirtualizacją dodatkowych dwóch kanałów. Sound Blaster AE-5 Plus wyposażony jest w najlepszą na rynku technologię wirtualizacji Sound Blaster Surround.

System oświetlenia Aurora Reactive Lighting
Zmień swój komputer w symfonię świateł i dźwięku dzięki naszemu autorskiemu systemowi Aurora Reactive Lighting. Sound Blaster AE-5 Plus doposażony jest w pasek LED RGB. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu możesz w pełni skonfigurować i dopasować wzór oświetlenia RGB do odtwarzanego dźwięku.

new -sound-blasterx-ae-5-plus-1

Lider w branży przetwarzania dźwięku
Proces przetwarzania dźwięku aktualizowany i dopracowywany przez lata został zaimplementowany w najnowszej odsłonie karty dźwiękowej z serii AE. Sound BlasterX AE-5 Plus został wyposażony w najnowszą i najlepszą wersję procesora Sound Core3D i Sound Blaster Acoustic Engine.

Sound Blaster AE-5 Plus obsługuje również technologie Dolby Digital Live i DTS Connect Encoding. Nowa wersja karty dźwiękowej AE-5 Plus dostaje ulepszone, zaktualizowane oprogramowanie Sound Blaster Command, które oferuje dużo więcej ustawień i przyjazny interfejs.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze