feat -Skyforge

Skyforge będzie dostępny na Playstation 4 wiosną 2017

Skyforge to gra akcji MMORPG, której akcja toczy się w świecie Aelion. Otoczony innymi planetami Aelion znajduje się w ciągłym zagrożeniu inwazją. Najeźdźcy z innych światów próbowali wielokrotnie zdziesiątkować i zniewolić populację Aelionu, po każdej z tych niezliczonych inwazji w świecie pozostały ślady dziwnych obcych cywilizacji oraz magii, które na zawsze zmieniły oblicze planety. Prowadzeni przez swojego najwyższego boga-obrońcę Aeli, obywatele nauczyli się wykorzystywać tą technologię i magię przeciwko najeźdźcom. Tuż przed udaniem się do nieznanego wymiaru bóg podzielił się częścią swojej esencji życia. Ta moc trafi do najbardziej zasłużonych cór i synów Aelionu i posłuży w nieustającym boju o bezpieczeństwo ich ukochanej planety.

new -Skyforge

W Skyforge gracze otrzymują dar nieśmiertelności, a ich zadaniem jest obrona rodzimej planety – Aelion. Świata pełnego magii i nowoczesnej technologii, który jest terroryzowany przez najazdy obcych cywilizacji. Gracze tworzą i dostosowują własnego nieśmiertelnego bohatera, którym rzucają się w wir akcji chroniąc świat przed inwazją. Skyforge oferuje unikatowe połączenie sci-fi i fantasy, a do graczy Playstation na całym świecie trafi w wersji zawierającej ponad rok dodatków i rozszerzeń, które trafiły do wersji PC tytułu. Fani RPG z niecierpliwością mogą wyczekiwać 14 różnorodnych klas, pomiędzy którymi mogą przełączać się wedle upodobania, na fanów akcji, czeka system walki niewidziany jeszcze w żadnym innym MMO. Darmowe nagrody oraz szczegóły na temat Skyforge można znaleźć tu.

Dar nieśmiertelności
Wszyscy, którzy już teraz zarejestrują się do gry otrzymają za darmo Immortal Pack w dniu premiery tytułu. Immortal Pack zawiera Cyber Costume, Halo i Glowing Eyes, które dostępne są ekskluzywnie dla tego pakietu, ponadto gracze PS+, którzy pierwszy raz zalogują się do gry otrzymają pełen zestaw dodatkowych nagród w tym Wings of Vows – przedmiot kosmetyczny, który sprawi, że będą wyróżniać się w tłumie, jako jedni z pierwszych nieśmiertelnych. Aby otrzymać Immortal Pack należy podążyć za linkiem na oficjalnej stronie Skyforge PS4 i zarejestrować się przy użyciu konta PSN. Przedmioty zostaną odblokowane w dniu oficjalnej premiery gry, wiosną 2017.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze