feat -razer

Razer Mechanical Switches już wkrótce trafią do klawiatur innych firm

Wcześniej przełączniki te były dostępne tylko w serii klawiatur BlackWidow, jednak jeszcze w tym roku pojawią się także w urządzeniach produkowanych przez wybranych, zewnętrznych partnerów. Więcej firm powinno dołączyć do programu pod koniec bieżącego roku. Razer Mechanical Switches zaprojektowano je tak, aby pracowały bezawaryjnie o 60% dłużej niż standardowe przełączniki mechaniczne i obecnie cieszą się zaufaniem milionów graczy i esportowców na całym świecie.

new -razer

Przełączniki mechaniczne Razera, które będą oferowane innym producentom klawiatur:
Razer Green Switch: przełączniki z wyczuwalnym momentem aktywacji oraz wyraźnym odgłosem kliknięcia; charakteryzują się zoptymalizowanym punktami aktywacji oraz resetu, które zapewniają najlepszą w klasie wydajność podczas grania i pisania.
Razer Orange Switch: cechują się wyczuwalnym momentem aktywacji, ale bez głośnego kliknięcia; oferują tę samą zoptymalizowaną wydajność co Razer Green Switch, ale wymagają mniejszej siły nacisku do aktywacji.
Razer Yellow Switch: przełączniki z wyjątkowo niskim punktem aktywacji (1,2 mm) i cichą charakterystyką pracy podczas szybkich naciśnięć klawiszy i błyskawicznego grania.

Modderzy i miłośnicy samodzielnego budowania klawiatur mogą również spodziewać się, że do oddzielnej sprzedaży trafią same przełączniki.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze