feat -razer-Huntsman-Elite

Razer Huntsman – nowe klawiatury

Razer poinformował o debiucie nowej linii hi-endowych klawiatur dla graczy – Razer Huntsman, która będzie się składać z dwóch modeli. Razer Huntsman Elite wyposażono w klawisze multimedialne, podpórkę pod nadgarstki oraz podświetlenie typu underglow. Drugi model, Razer Huntsman, zaprojektowano przede wszystkim z myślą o wydajności. Obie klawiatury będą wykorzystywać nowe optyczne przełączniki mechaniczne (Opto-Mechanical Switches), aktywujące klawisze z prędkością światła.

new -Huntsman-Opto-Mechanical-Switch

RAZER OPTO-MECHANICAL SWITCHES
Nowe przełączniki optyczno-mechaniczne to kolejny etap nieustannych innowacji, wdrażanych przez Razera, na tym polu. Dzięki wykorzystaniu technologii optycznej, wiązka światła podczerwonego wewnątrz każdego przełącznika precyzyjnie wykrywa aktywację klawisza po jego naciśnięciu. Punkt aktywacji wynosi zaledwie 1,5 mm, co pozwala na nawet o 30% szybsze rejestrowanie wciśnięcia klawisza, niż w przypadku tradycyjnych przełączników mechanicznych.

Klawisze z przełącznikami Razer Opto-Mechanical Switches zapewniają większą szybkość działania, zachowując przy tym wyczuwalny opór podczas ich wciskania, charakterystyczny dla bestsellerowych przełączników Razer Green. Do ich aktywacji niezbędna jest jednak mniejsza siła, która wynosi 45 g. Punkt aktywacji i punkt resetu mają te same pozycje co w przełącznikach typu liniowego, dzięki czemu naciskanie klawiszy może zachodzić bardzo szybko. W porównaniu z wcześniejszymi rozwiązaniami, żywotność nowych przełączników optyczno-mechanicznych wynosi około 100 milionów kliknięć. Dzięki nowej technologii optycznej i metalowemu stabilizatorowi umieszczonemu wokół każdego przełącznika, konstrukcja składa się z mniejszej ilości ruchomych części, a podczas aktywacji klawisza nie dochodzi do kontaktu fizycznego pomiędzy częściami.

new -razer-Huntsman

CECHY KLAWIATURY HUNTSMAN ELITE
Razer Huntsman Elite wyposażono w dodatkową sekcję sterującą dla szybszego i łatwiejszego dostępu do ulubionych funkcji. Każdy z trzech klawiszy oraz wielofunkcyjne cyfrowe pokrętło można skonfigurować za pomocą Razer Synapse 3. Huntsman Elite jest pierwszą klawiaturą Razera wyposażoną w systemy Hybrid On-board i Cloud Storage. Za ich pośrednictwem możliwe jest przechowywanie spersonalizowanych ustawień bezpośrednio w pamięci klawiatury lub w chmurze.  Posiadacze klawiatury Huntsman Elite mogą ją sparować z innymi produktami, wspierającymi obsługę systemu Chroma lub zsynchronizować w domu z inteligentnym oświetleniem Philips Hue.

new -razer-Huntsman-elite

 

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze