feat -rage-2

RAGE 2 – Edycja Kolekcjonerska dostępna w przedsprzedaży w Polsce

Na to ogłoszenie czekali wszyscy porządni łowcy mutantów. Edycja kolekcjonerska RAGE 2 razem z gadającą, śpiewającą, gotową do powieszenia na ścianie głową Rabana Miażdżyciela, jest już dostępna w Polsce w zamówieniu przedpremierowym. Poniżej pełna lista gadżetów, jakie znajdziecie w środku:

ZAWARTOŚĆ EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ RAGE 2:
· Gadająca głowa Rabana Miażdżyciela – ulubiony mutant każdego gracza jest gotów, by stać się nowym tematem do konwersacji w twoim domu. (Serio, rzucamy twoim gościom wyzwanie, by NIE poruszali tematu głowy mutanta na ścianie.) Ta wyjątkowo limitowana edycja mocowanej głowy zawiera czujnik ruchu, dzięki któremu może mówić i śpiewać przez wiele godzin!
· Plakat edycji kolekcjonerskiej – wyjątkowy plakat do dekoracji twojego podziemnego bunkra, kryjówki przestępczej lub pokoju w akademiku.
· Steelbook – odjazdowe, metalowe pudełko zawierające najlepsze prace Oddziału Zbirów.
· Gra RAGE 2 + zawartość cyfrowa, w której znajdziesz wszystkie dodatki obecne również w edycji Deluxe (opisane poniżej).

new -rage-2

ZAWARTOŚĆ EDYCJI DELUXE RAGE 2:
· Powstanie Duchów – rozszerzenie do kampanii w RAGE 2! Więcej szczegółów już wkrótce.
· BFG z gry DOOM – weź w swoje ręce wielką, przyjazną superbroń i wypatrosz wszystko na swojej drodze w akompaniamencie błysków energii – testowane przez DOOM Slayera, zatwierdzone przez strażników!
· Skórka do monster trucka „Mutant” – rozjeżdżaj przeciwników z klasą dzięki tej ekskluzywnej skórce. Pojazd czyści się samoczynnie, więc nie musisz się martwić o te upierdliwe plamy krwi brudzące perłowy lakier.
· Kody „Czarodzieja Pustkowi” – Czarodziej Pustkowi obdarzył cię potężnymi nowymi mocami! Wykorzystaj tę ekskluzywną kolekcję „kodów”, by władać nad pustkowiami.
· Booster postępu – daj czadu na przesterze! Zdobądź więcej mocy dzięki temu boosterowi postępu.
· Misja „Kult Boga Śmierci” – dzika jazda sprawi, że Walker zmierzy się z sektą szalonych mutantów, którzy wydają się czcić wizerunek Nicholasa Raine’a – bohatera pierwszej części RAGE. Przetrwaj w kanałach i pokonaj hordy mutantów, w tym potężnego i potwornego Czarownika Abadonu.
· Pancerz oraz pistolet osadników Nicholasa Raine’a – wskocz w legendarny pancerz Raine’a z Ark i przeżyj klasykę na nowo z jego potężnym pistoletem osadników.
· Sztandar bitewny – zasiej strach w sercach swoich wrogów, jadąc w bój z tym imponującym sztandarem powiewającym na twoim pojeździe.

Więcej informacji o grze: https://bethesda.net/pl/game/rage2, www.facebook.com/RAGE.Poland.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze