feat- witcher battle arena -ggk

Problem z serwerami The Witcher: Battle Arena

Dziś ruszyła nowa produkcja CD Projekt Red, która została stworzona we współpracy ze studiem Fuero Games. Mowa tutaj o The Witcher: Battle Arena na Androida i urządzenia z systemem iOS.

Wiedźmin wkroczył do świata, gdzie gracze walczą ze sobą w trzyosobowych drużynach i muszą zdobyć określone punkty na mapie. Do wyboru mamy dziewięciu herosów w tym: Geralta, Filippe Eilhart czy Zoltane Chivay. W sieci pojawił się także materiał promujący oraz krótki tutorial, aby szybko poznać zasady panujące w tym tytule.

The Witcher: Battle Arena jest w pełni darmowy i można go pobrać z Google Play lub Appstore, w zależności od platformy. Gra posiada system mikropłatności, ale nie wpływa to na balans rozgrywki, a bez dodatkowych opłat także można zdobyć wszystko to, co oferuje produkcja CDP RED i Fuero Games.

Problem w tym, iż dzisiaj chyba nikt sobie w ten tytuł nie zagra. Obecnie po włączeniu gry i ściągnięciu aktualizacji, pojawi się obraz, który macie na początku wpisu. Deweloperzy nie przewidzieli aż tak wielkiego zainteresowania i serwery nie dały rady. Miejmy nadzieje, iż taki stan rzeczy nie potrwa długo, bo nowy Wiedźmin na urządzenia mobilne zapowiada się wyśmienicie.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze