feat -Regenesis-Arcade-Deluxe

Premiera REGENESIS Arcade – polskiej gry VR od Hyperbook Studio

REGENESIS Arcade to gra pełna akcji, wymagająca refleksu i znajomości fizyki. Każda rozgrywka jest inna za sprawą różnorodnych map, ze względu na nieprzewidywalność Sztucznej Inteligencji przeciwników oraz mnóstwa uzbrojenia do wyboru. Gracz może stworzyć własny styl walki, chować się za osłonami i czekać na odpowiedni moment lub rzucić się do szaleńczego ataku i teleportować bezpośrednio za plecy przeciwników z potężną strzelbą.

new -Regenesis-Arcade

Hyperbook Studio czerpało z klasyków ery automatów, przenosząc klimat zabawy na grunt nowoczesnej technologii VR. Gracz wciela się w rolę wybudzonego z długiej hibernacji, ostatniego ocalonego człowieka na Ziemi. Rozgrywka skupia się wokół trybu Arcade, pełnej emocji, niekończącej się i wciągającej walki z nadciągającymi z każdej strony hordami przeciwników, połączonej z dynamicznym przemieszczaniem się po mapie i kupowaniem odpowiednich wzmocnień uzbrojenia. Cel batalii jest jeden – gracz musi przetrwać jak najdłużej w świecie, w którym każdy, poza sojuszniczymi wieżyczkami strażniczymi, jest wrogiem. Twórcy przygotowali specjalny, interaktywny samouczek, który pozwala zapoznać się z mechaniką gry. Podczas wykonywania prostych zadań logicznych, użytkownicy mają okazję nauczyć się poruszania w świecie VR, a także zapoznać ze złożoną fizyką obowiązującą w REGENESIS Arcade.

new -Regenesis-Arcade-1

Zadanie, które otrzymują gracze, nie jest proste – w każdej rundzie w stronę areny zmierzają coraz większe grupy coraz potężniejszych przeciwników. Dzięki rozbudowanym algorytmom Sztucznej Inteligencji, różnym dla każdego typu wrogów, kolejne fale są nieprzewidywalne i wymagają od gracza ciągłej uwagi i odpowiedniego doboru wyposażenia. W REGENESIS Arcade znalazło się pięć rodzajów broni, charakteryzujących się różnym zasięgiem, szybkostrzelnością i zadawanymi obrażeniami, a także czasowe wzmocnienia, losowo pojawiające się po zniszczonych wrogach i przyjazne wieżyczki, których ostrzał pomoże wyjść z największych tarapatów. Pomiędzy kolejnymi rundami gracz może modyfikowania broni. Wśród dostępnych ulepszeń warto wymienić m.in. pociski zamrażające, wielokrotnie odbijające lub rozbudowa broni o dodatkową lufę. Te przydadzą się na pewno, gdy na arenę wkroczy jeden z potężnych przeciwników, tzw. bossów, wymagających w walce nie tylko celnego oka, ale i zręczności w przemieszczaniu się po mapie i unikaniu potężnych ataków.

Pierwszy tytuł studia Hyperbook dostępny jest na Steam w dwóch wersjach: darmowej LITE oraz pełnej DELUXE Early Access, która będzie systematycznie rozwijana i poszerzana o dodatkową zawartość. Cena w wersji DELUXE w Early Access to 35,99 PLN. Dodatkowo, w związku z premierą na platformie Valve, od 18 do 25 grudnia obowiązuje 10% rabatu na zakup gry. Tytuł już niedługo pojawi się również w sklepach Oculus Experience Rift i Vive Port.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze