dow3

Pół godzinki multiplayera z Dawn of War III

Już jutro będzie okazja wziąć udział w otwartej weekendowej becie multiplayera w Warhammer 40 000: Dawn of War III. To dobry moment, żeby zobaczyć co na temat tego trybu mają do powiedzenia deweloperzy.

A można poznać ich zdanie oglądając niemal czterdziestominutową rozgrywkę 3 vs 3. Swój komentarz dołożyli Philippe Boulle (Game Director) i Carolina Mastretta (Game Designer). Jeśli materiał Was przekonuje, wskoczcie pod ten adres, aby zapisać się do bety, która już w ten weekend (czyli mało czasu zostało). A po becie, trzy dni i premiera, bo Dawn of War III pojawi się na półkach już 27 kwietnia.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze