poison

Trzy piękne panie dołączają do obsady Injustice 2

Trwa festiwal ujawniania grywalnych postaci w Injustice 2. Wczoraj, z okazji Walentynek, pokazano trzy przedstawicielki płci pięknej, które dołączą do obsady gry. Są to Catwoman, Cheetah i Poison Ivy.

Wideo, które pokazuje je w akcji nie jest może zbyt długie, ale na razie musi nam wystarczyć. Może niedługo pojawią się kolejne materiały, prezentujące pełną gamę możliwości nowych bohaterek.

Oczywiście to raczej nie koniec „ujawnianek”. Do ogłoszenia twórcy maja jeszcze 20 kolejnych postaci. Jest zatem na co czekać, a fani DC Comics zacierają łapki z radości.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze