feat -Pagan-Online

Pagan Online: informacje o zbliżającej się premierze

Na premierę tytuł otrzyma mnóstwo nowej zawartości i usprawnień, bazując na dotychczasowych opiniach graczy. Pagan Online łączy w sobie klastyczną akcję typu hack-n-slash z sesyjną rozgrywką PvE, unikatowych bohaterów, fabułę oparta o mity przedchrześcijańskie i wymagającą walkę.  Pagan Online wyjdzie z wczesnego dostępu i będzie miało oficjalną premierę już 27 sierpnia 2019 roku w cenie 69.99 zł. Nowa zawartość i kluczowe usprawnienia wersji premierowej:

new -Pagan-Online

• Pełna kampania – 8 aktów, nowe strefy i mapy, dwóch nowych bossów (w stosunku do wersji z wczesnego dostępu).
• Kliknij-by-się-poruszyć i pełne wsparcie dla kontrolerów – oryginalnie zaprojektowana rozgrywka pod sterowanie klawiszami WSAD, gra otrzyma również bardziej tradycyjne metody poruszania się.
• Dwóch nowych bohaterów (wraz z 8 poprzednimi da to razem 10 grywalnych postaci!)
– Elden to szybki i zwinny, używający dwóch broni naraz lodowy stwór, który spowalnia i zamraża przeciwników z każdym uderzeniem.
– Hector to jego przeciwieństwo i opiera swoje ataki na ogniu. Jego bronią jest garłacz i używa brudnych sztuczek do podpalania aren.
• Legendarna broń – najmocniejszy oręż może być dodatkowo modyfikowany, aby sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom.
• Szkoły magii – bardzo rzadkie zestawy zbroi, które podnoszą statystyki i wygląd postaci.
• Przemodelowane tworzenie broni i system lootu – teraz będzie bardziej cenny, zróżnicowany i dostępny do użycia od razu, a schematy staną się rzadsza, ale bardziej znaczące.
• Nowe drzewa umiejętności – pozwolą na stworzenie prawdziwie unikatowych buildów bohaterów
• Zawartość po zakończeniu gry – nowe typy wyzwań, aby najpotężniejsze postacie miały cały czas co robić i rozwijać się nawet po zobaczeniu napisów końcowych.

new -Pagan-Online-1

Pagan Online będzie grywalny przed premierą na targach gamescom 2019. Gracze, którzy przetestują tytuł na stoisku Wargaming (sekcja konsumencka, hala 8.1, stoisko A031) otrzymają ekskluzywne zwierzątko w grze smoka Decimatora, a ci którzy zalogują się do swojej wczesnej wersji podczas trwania targów zdobędą drugie stworzenie, dzielnego szopa Mighty Mut.

new -Pagan-Online-2

Ekipa Pagan Online tworzy również inicjatywę społecznościową – klub Might & Glory Club. To miejsce daje wszystkim twórcom i artystom możliwość wzięcia udziału w premierze gry oraz możliwość pojawienia się w napisach końcowych. Członkowie klubu dostaną dostęp do gry i będą mogli publikować materiały, wideo i inne treści na tydzień przed właściwą premierą gry. Członkowie otrzymają również kody na nagrody w grze dla siebie i na potrzeby konkursów w swoich miejscach. Każdego dnia od 21 do 25 sierpnia zespół Pagan Online będzie nominował bohatera dnia za najbardziej kreatywne materiały i te osoby trafią do napisów końcowych gry oraz dostaną wsparcie medialne od twórców. Wszyscy zainteresowani twórcy treści powinni aplikować już od dziś pod tym adresem www.pagan-online.com

 

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze