feat -logitech

Odwiedź stoisko Logitech na IEM 2017 w Katowicach

Firma Logitech dołączyła do grona wystawców IEM 2017 w Katowicach. Szwajcarska firma przewidziała na swoim stoisku sporo atrakcji dla fanów e-sportu: turnieje w grze Counter Stirke: Global Offensive prowadzone przez inetkoxTV, aplikację Click4Speed testującą szybkość oraz celność graczy, dużo nagród i gadżetów dla odwiedzających oraz możliwość spotkania się z zawodnikami Cloud9 z dywizji CS:GO. Ponadto na odwiedzających stoisko czeka specjalne przygotowana oferta cenowa na urządzenia Logitech G.

new -logitech

Od piątku do niedzieli wszyscy, którzy odwiedzą stoisko, będą mogli zmierzyć się ze sobą na 10 stanowiskach w indywidualnych turniejach Counter Strike: Global Offensive w trybie Death Match. Turniej poprowadzi oraz skomentuje duet inetkoxTV, czyli Patryk easy Dzięcioł i Paweł saju Pawelczak. Na najlepszych graczy czekają nagrody od Logitech G oraz gadżety od firmy New Balance.
Odwiedzający będą mogli także sprawdzić swoją szybkość i zręczność w aplikacji „Click for Speed”, która składa się z dwóch wyzwań – keyboard i mouse challenge. Pierwsze to 20-sekundowy sprawdzian szybkości mierzony liczbą kliknięć na klawiaturze. Drugie to test na refleks polegający na złapaniu 40 kwadratów za pomocą kliknięć myszką. Na najszybszych uczestników co godzinę czekać będą myszki z serii G, a trzech najlepszych graczy zdobędzie zestawy sprzętu Logitech G.

new -logitech-1

Z okazji obecności Logitecha na IEM nie mogło zabraknąć też spotkań z profesjonalnymi zawodnikami sponsorowanymi przez szwajcarskiego producenta. W tym roku fani e-sportu będą mogli spotkać zawodników amerykańskiej organizacji Cloud9 z dywizji Counter Strike: Global Offensive. Kibice będą mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie, wziąć autograf, a wybrani szczęśliwcy zmierzą się z nimi w CS:GO. Dokładne godziny oraz daty odwiedzin zostaną opublikowane na fanpage’u Logitech G.
Logitech nie zapomniał o wszystkich graczach szukających w trakcie IEM nowego sprzętu. Na stoisku, we współpracy z Saturn Polska, uruchomiona zostanie strefa sprzedażowa z promocjami na wybrane produkty. Dodatkowo o pomoc w doborze najlepszego sprzętu do ulubionej gry, preferowanego chwytu myszki czy rozmiaru dłoni zadbają eksperci Logitech G. Oprócz tego każdy, kto zajrzy na stoisko Logitech G, będzie miał szansę na otrzymanie gadżetów z serii G. O gorącą atmosferę w trakcie trzech dni zadba prowadzący Michał Kliford Szymański. Więcej informacji o firmie na: gaming.logitech.com

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze