feat -NTTstickPC

NTTstickPC, 50-gramowy pecet

NTT System poszerzył ofertę o miniaturowe komputery typu PC Stick, innowacyjne rozwiązanie, niewiele większe niż przeciętny pendrive.

Komputer NTTstickPC to wydajny, w pełni funkcjonalny komputer o miniaturowych wymiarach wynoszących ok. 100 x 38 x 10 mm i wadze zaledwie 50 gram, w pełni dorównujący możliwościami i osiągami przeciętnemu desktopowi. Modele, które pojawiły się w ofercie NTT System są wyposażone w czterordzeniowe procesory Intel Atom Z3735F (2 MB Cache, 1,33GHz do 1,83 GHz), 2 GB pamięci operacyjnej i aż 32 GB pamięci stałej. Komputery pracują pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Windows 10 (dostępne są także wersje z Windows 8.1 i Android 4.4). Komunikacja z Internetem odbywa się za pomocą bezprzewodowej karty sieciowej Wi-Fi, zaś z peryferiami (klawiaturą i myszką) – za pośrednictwem bluetooth lub portu USB.
Komputery NTTstickPC do regularnej sprzedaży trafią na jesieni. Co ważne, klienci będą mogli kupić nowatorskie konstrukcje w niewiarygodnie niskich cenach.

„Dzięki NTTstickPC, ulubione aplikacje i multimedia można mieć dosłownie w kieszeni. Wystarczy podłączyć miniaturową jednostkę centralną do monitora, telewizora czy projektora ze złączem HDMI, by dysponować w pełni funkcjonalnym komputerem PC. Ceny naszych urządzeń będą się zaczynały już od 299 zł; trudno wyobrazić sobie komputer w bardziej atrakcyjnej cenie” – mówi Artur Wzorek, Project Manager, Dział Rozwiązań Mobilnych w NTT System.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze