feat -POSEIDON-GTX980TI

Nowa karta graficzna z chłodzeniem hybrydowym od ASUS Republic of Gamers

ASUS wprowadza do oferty kolejną odsłonę karty graficznej GeForce GTX 980 Ti. Model Poseidon GTX 980 Ti z autorskim rozwiązaniem hybrydowego chłodzenia powietrzem lub cieczą, zapewnia taktowanie rzędu 1203MHz w trybie Game oraz 1228MHz w trybie OC. Wyprodukowany został w technologii ASUS Auto-Extreme i zastosowano w nim komponenty Super Alloy Power II, co zapewnia najwyższą jakość wykonania. Do zestawu dołączone są licencje na aplikację XSplit Gamecaster i grę World of Warships.

DirectCU H2O z dwoma odpornymi na kurz wentylatorami
ROG Poseidon GTX 980 Ti został wyposażony w technologię DirectCU H2O, z którą użytkownicy mogą wybrać pomiędzy chłodzeniem wodą i powietrzem, a w efekcie uzyskać niezwykle wydajne odprowadzanie ciepła.

Jak to działa? Komora parowa styka się bezpośrednio z procesorem graficznym karty, dzięki czemu szybciej rozprasza ciepło, a miedziane przewody cieplne i przedłużone żebra chłodzące dodatkowo obniżają temperaturę. Dzięki chłodzeniu wodą ROG Poseidon GTX 980 Ti osiąga o 30°C niższą temperaturę i działa nawet trzykrotnie cichszej, niż modele referencyjne. Odpowiednio wybierając chłodzenie powietrzem uzyskamy o 10 proc. lepszy wynik.

Standardowe gwinty G? do ROG Poseidon GTX 980Ti są kompatybilne z dostępnymi na rynku rozwiązaniami do wodnego chłodzenia. Odporny na kurz wentylator przekłada się na chłodniejszą i cichszą pracę oraz zwiększa żywotność.

Najwyższej klasy jakość i niezawodność
ROG Poseidon GTX 980 Ti została wyprodukowana w autorskiej technologii ASUS Auto-Extreme. To pierwszy w branży, w pełni zautomatyzowany proces produkcji, który eliminuje ryzyko błędu ludzkiego, zapewniając nieprzerwaną perfekcję. Karty są niezawodne w każdej sytuacji – od codziennego użytkowania po intensywne granie i przetaktowywanie. Zminimalizowane zostały wszelkie wahania, możliwość gromadzenia się kurzu i utleniania metalu. Tylna część karty posiada całkowicie gładki obwód drukowany, co zwiększa komfort osób składających komputery. Nowy system jest przyjazny dla środowiska. Nie wykorzystuje się w nim mocnych chemikaliów, a zużycie energii zostało zredukowane o 50 proc.

W ROG Poseidon GTX 980 Ti zastosowano komponenty Super Alloy Power II. Podnoszą one wydajność, redukują straty energii, zmniejszają hałas przy wysokim obciążeniu i obniżają dynamikę temperatury, co przekłada się na niesamowitą jakość i niezawodność.

Intuicyjny GPU Tweak II z XSplit Gamecaster
Opracowany z nowym, łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika, GPU Tweak II znacznie ułatwia przetaktowywanie, zachowując przy tym zaawansowane opcje dla wymagających entuzjastów. Jednym kliknięciem funkcja Gaming Booster pozwala zwiększyć wydajność systemu poprzez usunięcie niepotrzebnych procesów i automatyczną alokację zasobów. Do karty dołączona jest roczna licencja na XSplit Gamecaster premium (o wartości 99 dolarów amerykańskich), aplikację umożliwiającą graczom łatwe strumieniowanie i nagrywanie rozgrywek poprzez wygodną nakładkę. Dodatkowym bonusem jest darmowy, 15-dniowy dostęp do konta premium World of Warships wraz z kodem na krążownik Diana.Atrakcyjny wygląd karty podkreślają pulsujące w kolorze czerwonym diody LED.

Dostępność i cena
ASUS ROG Poseidon GTX 980 Ti jest już dostępny w Polsce. Sugerowana cena detaliczna: 3490 zł

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze