norsca

Norsca już niedługo dołączy do Total War Warhammer

Już 10 sierpnia posiadacze gry Total War: Warhammer będą mogli nacieszyć się nową frakcją. Do gry wkroczy bowiem Norsca.

Mimo iż Creative Assembly skupia się obecnie na niedalekiej premierze Total War: Warhammer 2, to nie zapomina jednak o poprzedniej odsłonie cyklu. Nic dziwnego, skoro w planach jest łączenie wszystkich części Total War: Warhammer w jedną wielką rozgrywkę z wszystkimi dobrodziejstwami inwentarza. A już w sierpniu do tych dobrodziejstw dołączy Norsca.

Jak można domyślić się patrząc na nazwę tej frakcji, Norsca to wojownicy z północnych rubieży Starego Świata. Wojownicy, którzy niczym u Nietzschego, tak długo walczyli z potworami, aż sami się nimi stali.

Rozszerzenie zadebiutuje już 10 sierpnia i będzie standardowym dużym DLC, jak na przykład Bretonia. Znaczy to, że znajdziemy tam nowych legendarnych lordów, nowe jednostki i nową rozgrywkę na mapie kampanii. Należy też mieć na uwadze to, ze będzie to raczej ostatni tak duży dodatek do pierwszej odsłony Total War: Warhammer.

A ile będzie kosztować Norsca? Standardowo trzeba będzie za nią zapłacić 8,99€, jednak jeśli kupicie Total War: Warhammer 2 w pre-orderze, albo maksymalnie tydzień po premierze, to dostaniecie Norscę w komplecie. Miła sprawa.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze