fh

Ninja i Centurion dołączą do For Honor?

For Honor, to radosna naparzanka bronią białą, w której fabuła jest na drugim planie. Dlatego nikogo chyba nie zdziwił przeciek, w którym pojawiły się dwie nowe klasy dostępne dla graczy.

Przeciek oczywiście pojawił się na reddicie. Pokazano tam dwa screeny, które znajdziecie poniżej, pokazujące nowe klasy postaci. Centurion niestety został uwieczniony bez broni, jednak u wojownika Ninja, widać broń. To dość ciekawa rzecz zwana kusarigama, będąca połączeniem bojowego sierpa z łańcuchem, dzięki czemu oprócz cięcia przeciwnika, można go było też udusić.

Gracze zastanawiają się również, gdzie trafią nowe postacie, o ile to nie jest to zwykła ściema oczywiście. Czy trafią do „odpowiadających” sobie przedziałów, czyli do samuraja i rycerza, czy też zostanie stworzona zupełnie nowa czwarta kategoria, czyli po prostu DLC.

Pożyjemy, zobaczymy. A poniżej screeny z nowymi postaciami.

centurion

ninja

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze