nekro-d3

Nekromanci coraz bliżej Diablo III

Co prawda data premiery pakietu Przebudzenie Nekromantów, nie została jeszcze ujawniona, jednak wypuszczenie przez Blizzard zwiastunów, pozwala nam przypuszczać, że to już bliżej, niż dalej.

Kampania wprowadzająca postać Nekromanty do Diablo III, będzie oczywiście płatnym DLC, ale ma pojawić się razem z aktualizacją 2.6.0.

Ostatnio dostaliśmy aż dwa zwiastuny – osobno dla nekromantów płci męskiej, osobno żeńskiej – które wprowadzają nas fabularnie w tę kampanię. Oczywiście nasz nekromanta nie jest tu złym kolesiem, który ożywia zmarłych i chce podbić świat. Jest kapłanem (bądź kapłanką) Rathmy mającym za cel ochronę cyklu życia i śmierci. A że po upadku gwiazdy na Tristram, cykl ten został zachwiany i umarli łażą po okolicy, to nasza bohaterka (albo bohater) musi wziąć się za ratowanie sytuacji.

 

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze