nfs

Co dalej z Need for Speed

Na blogu Need for Speed pojawił się dzisiaj wpis odnoszący się do nowej odsłony gry. Wpis, od twórców nowego NFSa.

Ci twórcy, to studio Ghost Games, które ma na swoim koncie NFSa z 2015 roku, a także Need for Speed: Rivals, tworzone z pomocą Criterion Games. Teraz mają zamiar zrobić kolejną część jednej z najsłynniejszych samochodówek na rynku.

Informacji jak na razie za wiele nie zdradzają. Tyle tylko, że nowy NFS na pewno ma być przed końcem 2017 roku, oraz to, że więcej szczegółów poznamy 10 czerwca podczas EA Play. Poza tym, same niewiele mówiące ogólniki, które standardowo znajdują się w tego typu wpisach. No, może poza tym, że w trybie dla jednego gracza nie będzie konieczności stałego połączenia z Internetem, a co za tym idzie, da się spauzować rozgrywkę.

Co dalej? Poczekajmy na EA Play, a się dowiemy. 

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze