feat -Manta-MA422

Najmniejszy głośnik Bluetooth w ofercie firmy Manta

Firma Manta wprowadziła do sprzedaży wielofunkcyjny mini głośnik Dice Speaker MA422.

Ten zupełnie niepozorny designerski głośnik skrywa w sobie wiele funkcji. Niewielkie wymiary (26.8 x 26.8 x 28.5 mm) sprawią, że bez trudu zmieści się on w każdej kieszeni. Można go nawet potraktować jako zawieszkę do telefonu czy brelok do kluczyków do samochodu.

Producent wyposażył urządzenie w wiele przydatnych funkcji. Dzięki bezprzewodowej komunikacji za pomocą technologii bluetooth sparowanie urządzeń staje się niezwykle proste i szybkie. Głośnik, oprócz tradycyjnego odtwarzania muzyki z tabletów czy smartfonów, może także posłużyć jako spust migawki przy robieniu zdjęć typu „selfie” lub jako zestaw głośnomówiący podczas np. prowadzenia pojazdu. Wbudowana funkcja „Antilost” sprawi, że nie zapomnimy o telefonie lub tablecie. Za każdym razem kiedy jedno urządzenie z zestawu znajdzie się poza zasięgiem bluetooth’a, głośnik poinformuje o tym ostrzegawczym dźwiękiem.

Manta MA422 został wykonany z dobrego jakościowo tworzywa, z precyzyjnie spasowanymi elementami. Głośnik jest dostępny w 5 pastelowych kolorach do wyboru: niebieskim, białym, czerwonym, żółtym, zielonym.

Ładowanie urządzenia jest niezwykle proste, ponieważ źródłem energii może być każde urządzenie wyposażone w port USB.
Głośnik Manta MA422 to doskonały prezent dla tych wszystkich, którzy cenią sobie prostotę, mobilność i nowoczesny design, a ze względu na niewielkie rozmiary i wagę z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym.

Sugerowana cena detaliczna 40 zł. Więcej informacji na www.manta.com.pl

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze