bret

Nadciągają Rycerze z Bretonnii

Oczywiście nadciągają jako nowa grywalna frakcja w grze Total War: Warhammer. Czekamy na nich od miesięcy, ale już za kilka dni się w końcu doczekamy.

Bretonnia dołączy do grywalnych frakcji już 28 lutego (tego roku oczywiście). Nowa frakcja to oczywiście nowy zestaw jednostek, nowi legendarni bohaterowie, nowe drzewko technologii, a także zupełnie nowy sposób rozgrywki. Tu od razu warto wspomnieć o dwóch niezwykle interesujących dla graczy sprawach.

Po pierwsze Bretonnię dostaniemy całkowicie za darmo. Tak, nie trzeba będzie płacić ani grosza za to DLC. Ale to nie jedyna dobra wiadomość.

Druga świetna rzecz, to fakt, że Bretonnia nie będzie frakcją, która ma poszerzyć tylko rozgrywki wieloosobowe. Będzie również dostępna w kampanii dla pojedynczego gracza. To jest dopiero świetna wiadomość.

W trakcie czekania, możecie sobie obejrzeć krótki fabularyzowany zwiastun prezentujący tę frakcję.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze