feat -urage-mechanical

Myszy Morph oraz mechaniczna klawiatura od Hama uRage

Gamingowa marka Hama uRage wprowadziła do sprzedaży dwa typy myszy: Morphmouse2 evo oraz Morphmouse oraz klawiatura mechaniczna uRage Mechanical. Akcesoria te pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjne rozgrywki, dopasowanie do indywidualnych potrzeb graczy oraz charakteryzują się solidnym wykonaniem, które docenią osoby zarówno początkujący jak i wytrawni gracze.

new -urage-moprh2

Mysz dopasowana do dłoni
Sensor optyczny Avago 7000 dpi, wytrzymałe przełączniki Omron, kabel z dodatkowym oplotem o długości 2 m, antypoślizgowa powłoka na obudowie oraz regulowane DPI to podstawowe atuty myszy uRage Morphmouse2 evo. Technologii uRage Morph2, która umożliwia regulowanie długości myszy, dopasowując ją do dłoni, za pomocą ukrytego z tyłu pokrętła. Fani FPS docenią możliwość jeszcze większej precyzji podczas strzelania dzięki specjalnemu przyciskowi strzelania, który redukuje prędkość myszki. uRage Morphmouse2 evo posiada pięć dodatkowych przycisków szybkiego reagowania, których ustawienia można indywidualnie dopasować, zgodnie z wymaganiami gry. Wszelkie ustawienia DPI można zmienić z poziomu dedykowanego przycisku, a o aktualnym ustawieniu parametrów odpowiada odpowiednia kontrolka LED.

new -urage-morph-evo

Zombie i spółka dla wzrokowców
uRage Morphmouse to nieskomplikowane akcesorium, które zmienia swoje oblicze dzięki wymiennej obudowie inspirowanej znanymi rodzajami i tytułami gier. W środku znajdziemy sensor optyczny Avago z możliwością podkręcania DPI aż do wartości 2400. Żywotność zapewnią przełączniki Omron, a długi na 1,8 m kabel pozwoli na maksimum swobody podczas gry. Do dyspozycji mamy sześć przycisków, natomiast możliwość ustawienia rozdzielczości DPI o wartości 600, 1200, 1800 i 2400. Istnieje możliwość wymiany obudowy myszy na jeden z pięciu dostępnych wzorów: Zombie, SciFi, Magic, Apocalypse oraz Blox. Mysz dostępna jest w wersji z pojedynczą obudową lub zestawem pięciu pokryw.

new -urage-morph

Mechaniczny tytan
Do grona akcesoriów dla graczy uRage dołączyła także nowa klawiatura Mechanical. Jak sama nazwa wskazuje, jest to mechaniczna klawiatura  dopasowana do rozgrywek FPS, RTS, RPG i MMO. Mechanical wyposażona jest w podpórkę pod nadgarstek oraz w tryb Anti-ghosting oraz blokadę klawisza Windows – bardzo przydatne w trakcie grania. Natomiast podczas nocnych rozgrywek świetnie sprawdza się podświetlanie klawiatury w trybie nocnym we wszystkich kolorach RGB. Wszystkie klawisze można swobodnie konfigurować w ramach makr dostępnych za pomocą oprogramowania do gier uRage. Dzięki temu istnieje możliwość zaprogramowania wielu profili dostosowanych do różnych gier, dzięki czemu zawsze jesteśmy o krok przed przeciwnikiem.

new -uarge-mechanical

uRage jako marka dla wymagających graczy stawia na jakość i żywotność. Mysz Morphmouse2 evo dostępna jest w cenie 229 zł, natomiast Morphmouse w wersji pojedynczej to wydatek rzędu 69 zł, a w wersji z pięcioma wymiennymi obudowami – 99 zł. Jeśli marzy nam się nowa klawiatura mechaniczna to musimy się liczyć z kwotą 299 zł. Więcej informacji na www.urage.pl

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze