feat -msi

MSI oraz Komputronik zapraszają na Intel Extreme Masters do Katowic

MSI oraz Komputronik pragną zaprosić wszystkich fanów elektronicznej rywalizacji i sprzętu komputerowego do Katowic na tegoroczne finały najważniejszej gamingowej imprezy roku – Intel Extreme Masters. Na specjalnie przygotowanym, wraz z firmą Komputronik stoisku czeka mnóstwo atrakcji, turniejów, najnowszy sprzęt MSI i SteelSeries, oraz masa nagród – wszystko z myślą o graczach. Start imprezy w najbliższy piątek od godz. 12:00 – zakończenie planowane jest na godz. 23:00 w niedzielę.

Sprzętowe igrzyska
Do dyspozycji graczy na stoisku Komputronik, MSI zostaną oddane najnowsze produkty firmy MSI, m.in.: laptopy GT70 Dominator Pro (z najmocniejszą grafiką na rynku), supersmukłe GS60 Ghost oraz GS70 Stealth Pro, GE70, GT60 3K z niezwykle wysoką rozdzielczością, AIO AG220 & AG240 i desktop mini ITX NightBlade. Nie zabraknie też ciekawostek dla fanów podzespołów – na stoisku czekać będą płyty główne na najnowszych chipsetach Intel z serii Gaming oraz kraty graficzne N750Ti czy też N780 Lightning, gwarantujące najwyższą wydajność i jakość grania.
Aby w pełni kontrolować te potężne maszyny, potrzebny jest profesjonalny oręż dla graczy. Dostarczy go SteelSeries, a odwiedzający goście będą mogli wypróbować w praktyce myszy, klawiatury, podkładki, słuchawki, których używają profesjonalni gracze, m.in. zespół Fnatic.
Na stoisku Morele.net dla graczy przygotowano wyjątkową promocję: do każdego zestawu komputerowego z limitowanej serii MSI dodawany będzie pakiet najnowszych tytułów gier na czele z Simcity, Battlefield 4 oraz Total War: Rome II. Dodatkowo na miejscu będzie można sprawdzić, jak desktopy MSI sprawują się w najbardziej wymagających tytułach.
Fanów podkręcania sprzętu na pewno zainteresują pokazy OC na scenie wykonywane przez Marcina „rybę” Rywaka, wielokrotnego rekordzistę świata w różnych kategoriach overclockingu. Pokazy odbywać się będą przez cały IEM, ok. godz. 13:30. W sobotę zaś „ryba” spróbuje pobić kolejny rekord świata na płytach głównych MSI Z87 Mpower Max i kartach graficznych MSI N780Ti Gaming. Marcin, podczas prezentacji, będzie odpowiadał na pytania publiczności, a także doradzi, jak zabrać się do OC w domowych warunkach i co powinien wiedzieć każdy początkujący.

Konkursy i nagrody
Codziennie na stoisku Komputronik, MSI przeprowadzone zostaną turnieje 5vs5 League of Legends oraz 5vs5 Counter-Strike: Global Offensive, w których do wygrania czekają atrakcyjne nagrody, m.in. laptopy dla graczy GE70, koszulki z podpisami zawodników Fnatic League of Legends i Fnatic CS:GO team, oraz mnóstwo gadżetów od MSI i SteelSeries. Zapisy odbywać się będą codziennie rano na stoisku Komputronik, MSI. Jeżeli komuś nie powiedzie się w eSportowej rywalizacji, może spróbować swoich sił w licznych konkursach wiedzy o MSI, Komputroniku i SteelSeries

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze