feat -mortal-kombat-11

Mortal Kombat 11 – zderzenie przeszłości z teraźniejszością w najnowszym zwiastunie

Warner Bros. Interactive Entertainment oraz NetherRealm Studios udostępnili dzisiaj nowy zwiastun Mortal Kombat 11, przedstawiający krzywizny czasowe przepełniające fabułę. W Mortal Kombat 11, zgładzenie przez Raidena Starszego Boga Shinnoka wzburza gniew Kroniki oraz zaburza porządek i równowagę pomiędzy dobrem a złem. Aby przywrócić harmonię i stabilność w wymiarach, Kronika może zrobić tylko jedno – cofnąć się w czasie do początku i na nowo napisać historię.

W trybie fabularnym gracze wcielą się w różne postacie w ich teraźniejszych i przeszłych wersjach. Bohaterowie Mortal Kombat muszą zjednoczyć się, aby stawić czoła armiom Shao Kahna i zakończyć kryzys panujący w teraźniejszości.

Również dzisiaj zostały ogłoszone kolejne, grywalne postacie:

– Cassie Cage, dowódczyni elitarnych Sił Specjalnych oraz córka ikonicznego duetu – Sonyi Blade oraz Johnny’ego Cage’a, zacięcie wykorzystuje swoje umiejętności bojowe aby wygrać każde starcie i dorównać swoim rodzicom. Dodatkowy gameplay z udziałem Cassie Cage ukaże się dzisiaj, 6 marca, o godzinie 18:00, podczas tygodnia Kombat Kast na profilu NetherRealm na Twitchu.
– Jacqui Briggs, wojowniczka zaprawiona w kixkboxingu i sztukach walki, podąża ścieżką swojego ojca – Jaxa Briggsa – jako agentka Sił Specjalnych. Wierzy, że jej misją jest obrona ziemi oraz rodziny, niezależnie od ryzyka.
– Erron Black, poszukujący przygód banita. Black jest wyszkolonym rewolwerowcem, w charakterystycznym dla dzikiego zachodu stroju i pracuje dla tych, którzy zapłacą najwięcej za jego usługi.

new -mortal-kombat-11

Gra będzie dostępna 23 kwietnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej i ukaże się w wydaniu standardowym oraz Premium Edition na konsole PlayStation 4, Xbox One, natomiast wydanie Kollektor’s Edition będzie dostępne na konsole PlayStation 4 i Xbox One, oraz na PC. Gra w wydaniu na Nintendo Switch pojawi się w późniejszym czasie w wydaniu standardowym.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze