feat -GEFORCE-cup

Międzynarodowy turniej NVIDIA GEFORCE CUP 2017

Zapisy do pierwszego z czterech turniejów kwalifikacyjnych rozgrywek GEFORCE CUP, których zwycięzcy zmierzą się następnie w rozgrywkach grupowych, rozpoczynają się 8 kwietnia. Wyłonieni w ten sposób finaliści powalczą o nagrody pieniężne w łącznej wysokości 30 000 dolarów w wielkim turnieju głównym z czterema bezpośrednio zaproszonymi zespołami, Fnatic Academy, PENTA Sports, Space Soldiers oraz Team Kinguin. Zapisy są otwarte dla każdego, bez względu na narodowość czy kraj pochodzenia, a turnieje będą transmitowane na kanale Twitch firmy NVIDIA i komentowane w 9 językach – polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, tureckim, włoskim, hiszpańskim, arabskim i rumuńskim.

new -GEFORCE-CUP

Finał turnieju GEFORCE CUP z udziałem publiczności odbędzie się w dniach 27-28 maja we wrocławskiej Hali Stulecia podczas wydarzenia ESPORT NOW 2017 na największej, dedykowanej turniejowi scenie. Wstęp dla widzów jest wolny.

Zapisów na turnieje kwalifikacyjne online będzie można dokonywać od 8 kwietnia na stronie www.geforcecup.pl i są one otwarte zarówno dla zawodowych zespołów jak i drużyn amatorskich. Wielki finał oraz najciekawsze rozgrywki eliminacyjne i grupowe będą transmitowane na kanale Twitch i komentowane przez Piotra ‘izak’ Skowyrskiego oraz Patryka ‘easy’ Dzięcioła. Szczegółowe informacje, zapisy oraz harmonogram rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie turnieju: www.geforcecup.pl.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze