feat-PGA_2015 - Przybyłowicz

Marcin Przybyłowicz – wywiad dla Gildia.pl

Jeśli ciekawi Was jak się tworzy muzykę i udźwiękowienie gier oraz jak narodziła się współpraca REDów z zespołem Percival Schuttenbach przy Wiedźminie, koniecznie musicie obejrzeć naszą rozmowę z Marcinem Przybyłowiczem.

Z dumą prezentujemy Wam pierwszy z wywiadów, które przeprowadziliśmy w trakcie Game Industry Conference, imprezy towarzyszącej targom Poznań Game Arena 2015. Naszym gościem był Marcin Przybyłowicz, kompozytor muzyki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jesteśmy przekonani, że każdy miłośnik muzyki w grach, nie tylko tych od CD Projekt RED, znajdzie w tej rozmowie coś dla siebie.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Od lat czuję się graczem, choć ostatnio trudno jest mi znaleźć tytuły równie interesujące, jak niegdyś. Pomimo tego, lubię jeździć na imprezy związane z grami i tworzyć stamtąd relacje, wywiady, galerie zdjęć i filmy. Z racji wykształcenia - kończyłem Elektronikę i Telekomunikację - ciekawią mnie też nowinki sprzętowe. Przede wszystkim zaś, jestem pasjonatem filmów i seriali. Interesuje mnie co się aktualnie kręci i jakimi metodami.

Komentarze