feat -logitech

Logitech G rzuca wyzwanie developerom aplikacji

Firma Logitech G ogłosiła start konkursu „Wyzwanie Arx Control”, skierowanego do programistów i developerów na całym świecie. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu najlepszej aplikacji dla graczy Arx Control. Zwycięzca otrzyma 5000 dolarów i sprzęt Logitech G.

Arx Control to nowa aplikacja dla graczy od Logitech G, która współpracuje z oprogramowaniem Logitech Gaming Software, dedykowanym produktom z serii G. Aplikacja wyświetla na ekranie mobilnego urządzenia najważniejsze informacje o grze i parametrach komputera, a także umożliwia sterowanie multimediami. Mechaniczne klawiatury do gier Logitech G410 Atlas Spectrum oraz Logitech G910 Orion Spark zostały wyposażone w dodatkowy przenośny uchwyt Arx Control kompatybilny z większością urządzeń z systemami iOS i Android, dzięki czemu gracz otrzymuje dostęp do kluczowych informacji z poziomu smartfona lub tabletu.

Za pomocą zestawu narzędzi dla programistów Arx Control (SDK) od Logitech G, producenci gier mogą tworzyć własne aplikacje dopasowane do ich gier. Duże studia, takie jak Valve Software, współpracują z firmą Logitech, by wykorzystać potencjał Arx Control SDK i zintegrować aplikację z najpopularniejszymi grami.

Konkurs „Wyzwanie Arx Control” potrwa do 29 lutego 2016 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.logitechgpromo.com.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze