feat -LEGO-NINJAGO-MOVIE

LEGO Ninjago Movie – Gra wideo wyda Cenega

 

Gra zawierać będzie osiem lokacji związanych z fabułą LEGO NINJAGO: Film. W każdej z nich znajdzie się też dojo z wyzwaniem, gdzie ninja będą testować swoje umiejętności w walce z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Mapy bitewne pozwolą im natomiast mierzyć się z rodziną i znajomymi w czterech różnych lokalnych trybach gry na podzielonym ekranie dla maksymalnie czterech graczy.

Gracze będą mogli wykazać się umiejętnościami oraz honorem, stawiając czoła kolejnym falom wrogów jako ninja Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane oraz mistrz Wu, broniąc swego domu, Krainy Ninjago, przed złym lordem Garmadonem i jego rekinią armią. Aby to zrobić, będą musieli opanować Zwinnitzu, technikę pozwalającą im na przemierzanie Ninjago dzięki umiejętnością takich jak bieganie po ścianach, wysokie skoki czy walka z wrogami i rozwój swych zdolności bojowych. Odkrycie mocy Spinjitzu pozwoli im natomiast walczyć wspólnie.

Gra pojawi się 22 września 2017 roku (w dniu premiery kinowej filmu) w polskiej wersji językowej (dubbing) na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz PC.  Grę można zamawiać przed premierą m.in. na muve.pl

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze