Logo_morele

Laptop Dream Machines G1070 za 10zł od Morele net

Niespotykana promocja czekała dzisiaj nocnych marków poszukujących promocji po sklepach internetowych. Zdecydowanym zwycięzcą okazał się jeden z największych w Polsce e-sklepów Morele net bowiem można dziś było kupić gamingowy laptop Dream Machines G1070 za jedyne 10 zł!

morele10zl

W ciągu dzisiejszej nocy, wielu osobom spadł sen z powiek kiedy zobaczyli laptopa Dream Machines G1070 w cenie 10zł za sztukę. Taką promocję dał nam bowiem jeden z większych sklepów internetowych w Polsce – Morele net. Jeszcze nie wiemy czy cena była spowodowana błędem sprzedającego czy była to umyślna promocja mająca wypromować sklep i markę Dream Machines. Wiemy natomiast, że laptop w promocji zakupiło 1334 osoby.

morele10zl-2

Cena laptopa zwiększyła się o godzinie 7 rano. Prawdopodobnie skończył się czas trwania okresu promocji lub wyczerpały się sztuki promocyjne. Oczywiście jest też możliwość, że cena była błędna i wróciła do normalnego poziomu. Będziemy czekać na oficjalne informacje/stanowisko od Morele net. Nam się udało zakupić 1 sztukę – termin dostawy przewidziany na 10 lutego 🙂

Jak tylko pojawią się nowe informacje, umieścimy odpowiednie update-y na naszym FanPage.

Dodano o 10:57

Otrzymaliśmy wiadomość e-mail od Morele net, aczkolwiek nie ma w nim ani słowa o zwrocie środków:

Dzień dobry!

Zamówienia złożone w ciągu ostatnich 20 godzin, które nie zostały do chwili obecnej zatwierdzone, nie będą podlegały realizacji.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Morele.net, zamieszczone na stronach Sklepu internetowego treści, w tym opisy towarów i ceny, stanowią jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego, która dochodzi do skutku dopiero z chwilą zatwierdzenia zamówienia. Informacja, którą otrzymał Pan/Pani na maila nie była potwierdzeniem przyjęcia oferty. Była ona jedynie informacją, że Sprzedawca zamówienie otrzymał (rozdział V pkt 2 Regulaminu). W związku z powyższym w niniejszym przypadku nie doszło do zawarcia umowy sprzedaży między stronami.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
"Stay a while, and listen" - Deckard Cain

Komentarze