armored_warfare_konkurs

Konkurs z okazji wydania pudełkowej wersji Armored Warfare

Cenega, oficjalny partner firmy MY.COM w Polsce, od dzisiejszego dnia wydaje pudełkową wersję Armored Warfare. Gra jest dostępna w polskiej (napisy) wersji językowej.

Wersja cyfrowa gry przyciągnęła na świecie już 7 milionów graczy. Dzięki wersji pudełkowej możesz dołączyć do tego grona zyskując bonusy o wartości aż 150 zł! Co więcej, możesz poprowadzić do boju super nowoczesny, prototypowy polski czołg PL-01! Armored Warfare zostało wydane dzisiaj w Polsce w niepowtarzalnej wersji, która będzie zawierać następujące dodatki o wartości 150 zł:

1. Pojazd premium BWP-1m (III tier)
2. 60 dni konta premium
3. 1500 złota (waluta premium)
4. 2 000 000 kredytów (waluta w grze)

Armored Warfare to zręcznościowy symulator pojazdów pancernych, angażujący gracza w potyczki prowadzone na polach bitew znajdujących się na całym świecie. W grze znajduje się olbrzymia kolekcja nowoczesnych pojazdów pancernych, takich jak czołgi podstawowe, czołgi lekkie, działa samobieżne czy transportery opancerzone. Tytuł został stworzony przez weteranów branży gier, czyli przez legendarne studio Obsidian Entertainment, znane z doskonałych i bardzo wysoko ocenianych gier. Armored Warfare przyciąga graczy dobrą grafiką, doskonałą dynamiką rozgrywki, dużymi możliwościami wyboru i personalizacji pojazdów przez graczy, oraz możliwością prowadzenia rozgrywki, zarówno w trybie PvP jak i PvE, co pozwala dostosować zabawę do poziomu umiejętności i preferencji jej uczestników – można walczyć w kooperacji z innymi graczami albo przeciw nim.

UWAGA KONKURS

Aby uczcić wydanie pudełkowej wersji Armored Warfare, Gildia Gier Komputerowych wraz z Cenegą oraz My.com przygotowała dla was konkurs. Do wygrania będą dwie pudełkowe wersje Armored Warfare wraz ze wszystkimi przewidzianymi dodatkami. Co zrobić aby wygrać? To proste, wystarczy że:

  1. Polubisz nasz FanPage na portalu facebook.com
  2. Udostępnisz post z informacją konkursową na swojej osi czasu.
  3. W komentarzu postu konkursowego napisz na jakim silniku graficznym jest stworzony Armored Warfare.

Konkurs trwa przez tydzień czasu, czyli do piątku 21 października 2016 roku do godziny 20.00. Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani z pośród wszystkich uczestników a ich dane podamy na naszym FanePage-u w dniu 22 października 2016 roku.

Poniżej znajdziecie regulamin konkursu, który jest w zgodzie z ogólnym regulaminem portalu Gildia.pl.

REGULAMIN KONKURSU
1. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu.
2. Osoby odpowiedzialne za konkurs są wymieniane w informacji o danym konkursie.
3. W konkursie mogą brać udział wszyscy zainteresowani. W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane bezpośrednio z tworzeniem portalu Gildia.pl.
4. Jedna osoba może wysłać dowolną liczbę odpowiedzi będącymi zgłoszeniami do konkursu – liczy się wykorzystanie innych kanałów komunikacyjnych (facebook, ggk.gildia.pl)
5. Wybrane osoby zostaną poproszone o dane adresowe, na które zostanie wysłana gra.
5a. W komentarzu zawarta musi zostać odpowiedź na pytanie konkursowe oraz prawidłowe dane osobowe uczestnika konkursu, czyli imię i nazwisko.
6. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883, z późn. zm.).
7. Zwycięzcy konkursu zostają poinformowani o wygranej drogą elektroniczną (wiadomość przez portal facebook.pl)
8. Dla każdego konkursu określona jest nagroda i nie istnieje możliwość zamiany jej przedmiotu ani terminu.
9. Czas trwania konkursu: od 14 października 2016 do 21 października 2016.
9a. Czas nadsyłania zgłoszeń: od 14 października 2016 do 21 października 2016 do godziny 20.00.
9b. Ogłoszenie wyników: 22 października 2016.
11. Zgłoszeniem do konkursu jest skomentowanie postu konkursowego na naszym fanpage, odpowiadając na pytanie: na jakim silniku graficznym jest stworzony Armored Warfare.
12. Nagrodą są 2 gry: Armored Warfare w wersji pudełkowej dla dwóch wybranych uczestników po jednej sztuce.
13. Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystania i publikacji otrzymanych odpowiedzi.
14. Organizator, oświadcza, że wynik konkursu nie zależy w żadnym stopniu od jakiegokolwiek czynnika losowego, a mechanizm konkursu nie ma nic wspólnego z grami losowymi w rozumieniu ustawy „O grach losowych, zakładach wzajemnych i grach na automatach” (Dz. U. z 1998 r. Nr 02, poz. 650, Nr 145, poz. 946, Nr 155, poz. 1014 i Nr 160, poz. 1061 oraz z 2000 r. Nr 9, poz. 117., z późn. zmianami).

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
"Stay a while, and listen" - Deckard Cain

Komentarze