konkurs_cosplay_razer_gildia_new

Konkurs cosplay — wyniki

Wreszcie nadszedł wielki dzień. Oto przed Wami wyniki konkursu cosplay, który zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Razer.

Na początek chcielibyśmy podziękować wszystkim za udział: otrzymaliśmy świetne zdjęcia, na których zaprezentowaliście olbrzymi nakład pracy oraz pokazaliście kreatywne ujęcia związane z przedstawieniem logotypów Razer oraz Gildia.pl. Niestety, zwycięzca może być tylko jeden. Jednak nim przejdziemy do głównego punktu programu, wypada przyznać nagrodę publiczności, czyli słuchawki Razer Kraken 7.1 Chroma. Ich nowym właścicielem zostaje Madlencia za cosplay Lux w wykonaniu świątecznym. Z League of Legends oczywiście.

madlencia

Redakcja miała ciężki orzech do zgryzienia, bo wszystkie prace podobały nam się bardzo. Nic dziwnego, bo przecież było o co walczyć: zestaw klawiatura Razer BlackWidow Ultimate Chroma oraz myszka Razer DeathAdder Chroma to sprzęty szczególne. Po drobnych debatach i głosowaniu uznaliśmy, że trafią one do Glorfa. Urzekł nas jego pomysł na sam cosplay, a także wyjątkowe i kreatywne umieszczenie logotypów na zdjęciu. Glorf przebrał się za Obrońcę Świtu z gry The Elder Scrolls V: Skyrim, a dokładniej z dodatku Dawnguard.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Gratulujemy zwycięzcom! Zachęcamy również do obejrzenia wszystkich nadesłanych prac w galerii na naszym fanpage’u.

Na koniec jeszcze olbrzymia prośba o wysłanie pomysłów oraz opinii na temat zakończonego konkursu na adres coen[at]post.pl z tytułem Konkurs-feedback. Zebrane doświadczenia zaowocują kolejnymi projektami tego typu, które będą, miejmy nadzieję, bardziej przystępne i wolne od wad młodości tego konkursu.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze