c6

W końcu pojawiło się demo Cywilizacji VI

Kiedyś wersje demonstracyjne gier były na porządku dziennym. Teraz nastały czasy, kiedy pojawienie się dema zasługuje na wzmiankę. Dlatego piszę o wersji demo szóstej Cywilizacji.

Jeśli nadal gracie w piąta odsłonę serii i nie czujecie się przekonani do zmiany, macie dwie możliwości. Albo uwierzycie mi, czytając moją recenzję tej gry, albo sprawdzicie grę sami. A możecie ją sprawdzić całkowicie za darmo, bo na Steam pojawiło się wreszcie demo Cywilizacji VI.

Demo jest oczywiście ograniczone, ale i tak powinno Wam pozwolić na sprawdzenie, czy warto zmienić numerek i przesiąść się z piątki na szóstkę. Będziecie mieli możliwość zagrania samouczka Sumerią i Egiptem, a także zagrania „normalnej” gry Chinami, przeciw Ameryce, Egiptowi i Sumerii. Napisałem „normalnej”, bo niestety zabawa skończy się po 60 turach. Z drugiej strony, kiedy skończy się Wam te 60 tur, możecie zacząć demo od początku. Nie ma ograniczeń w liczbie rozgrywek w wersji demonstracyjnej.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze