feat -Kingdom-Come-Deliverance

Kingdom Come: Deliverance – nadchodzą DLC

Po sukcesie Kingdom Come: Deliverance i bardzo dobrym przyjęciu przez media i graczy, czeskie studio Warhorse nie zwalnia i zapowiada rozbudowane fabularne DLC i dodatki! Pierwszy z nich „From the Ashes” zostanie zaprezentowany już na E3.

To nie jedyna nowość zapowiedziana przez praskie studio. Twórcy od samej premiery intensywnie działają nad udoskonaleniem gry a oprócz kolejnych uaktualnień, pracowali nad czterema fabularnymi DLC i rozszerzeniami do gry.

new -Kingdom-Come-Deliverance

Pierwszym z nich, „From the Ashes”, będzie zupełnie nową historią, która dostarczy wiele zadań i trudnych moralnie decyzji. Czy na barkach Henryka spoczywać będzie walka o odbudowę swojego miasteczka?

Kolejne dodatki i rozszerzenia trzymane są w sekrecie, jednak twórcy ujawnili ich tytuły. Każdy z czterech fabularnych DLC będzie zawierał około 10 godzin historii. DLC będą płatne, jednak osoby, które wsparły Warhorse na Kickstarterze będą mogły liczyć, że ostatni z nich – A Woman’s Lot, będzie darmowy.

Fabularne DLC:
1. From the Ashes
2. The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon
3. Band of Bastards
4. A Woman’s Lot (Darmowy dla osób, które wsparły grę crowdfundingowo).

Kingdom Come: Deliverance doczeka się także kilku ciekawych dodatków:
1. Hardcore Mode (darmowy)
2. The Making of Kingdom Come (darmowy dla osób, które wsparły grę crowdfundingowo)
3. Tournament! (darmowy)
4. Combat Academy (darmowy dla osób, które wsparły grę crowdfundingowo)
5. Modding Support (darmowy)

Pierwszy z DLC – „From the Ashes” – zostanie zaprezentowany na E3. Z kolei w przyszłym tygodniu możemy spodziewać się dużego patcha.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze