feat-konkurs_cosplay_IEM2k15

Intel Extreme Masters 2015 – oficjalny konkurs cosplay’u

Jak co czwartek, przygotowaliśmy dla Was materiał związany z cosplay’em. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować występy z oficjalnego konkursu, organizowanego przez Intel na IEM Expo w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Jest co podziwiać.

Uczestnictwo w konkursie wiązało się z przejściem przez etap kwalifikacji. Z nadesłanych zgłoszeń wyłoniono najlepszą trzydziestkę, która pojawiła się w niedzielę o godzinie 18:30 w MCK. Według opinii wielu osób poziom tegorocznego konkursu był jeszcze wyższy niż w ubiegłej edycji. To tylko pokazuje, jak szybko rozwija się polska scena cosplay’owa i jak trudny orzech do zgryzienia miało jury, które z tak wielu znakomitych strojów musiało wybrać najlepszą trójkę.

Ogromną dumą napawa nas fakt, że wszystkie trzy współpracujące z nami koleżanki: Madlencia, Margaret i Namidanobaka, dostały się do konkursu i przedstawiły świetnie oceniane stroje. Jeszcze bardziej raduje nas to, że dwie zajęły miejsca na podium, które przedstawiało się następująco:

I miejsce: Madlencia – Draven
II miejsce: Talvi Cosplay – Hyena Warwick
III miejsce: Namidanobaka – Gnar

Zresztą, zobaczcie wszystko sami:

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Od lat czuję się graczem, choć ostatnio trudno jest mi znaleźć tytuły równie interesujące, jak niegdyś. Pomimo tego, lubię jeździć na imprezy związane z grami i tworzyć stamtąd relacje, wywiady, galerie zdjęć i filmy. Z racji wykształcenia - kończyłem Elektronikę i Telekomunikację - ciekawią mnie też nowinki sprzętowe. Przede wszystkim zaś, jestem pasjonatem filmów i seriali. Interesuje mnie co się aktualnie kręci i jakimi metodami.

Komentarze