in22

Injustice 2 – nowy zwiastun z pigułą wiedzy o grze

Do premiery nowej bijatyki NetherRealm Studios zostało tylko 10 dni. Z tej okazji dostajemy zwiastun wyładowany informacjami o tym tytule.

Do tej pory zalewani byliśmy materiałami o nowych postaciach, czy fabule gry. Jednak teraz, na wypadek, gdyby w Internecie uchował się ktoś, kto nie ma pojęcia o Injustice 2, przygotowano niesamowitą pigułę z wiedzą o grze. Kto, z kim, jak, dlaczego, po co. To niemal takie „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Injustice 2, ale boicie się zapytać”. Jeśli jeszcze się wahaliście, to po obejrzeniu tego filmu zapewne zaczniecie rezerwować kasę na nowe mordobicie w świecie DC. 

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze