2015-04-14 22.37.11

Hearthstone od teraz na smartfonach z iOS i Android

Nareszcie nadszedł ten dzień. Blizzard wypuścił swoją karciankę na smartfony z systemami iOS i Android. Teraz już wszyscy mogą grać w Hearthstone: Heroes of Warcraft na dowolnym sprzęcie.

Dzieło twórców StarCraft, WarCraft czy Diablo zaczęło swoją przygodę na PC. Potem przyszła kolej na tablety, a teraz też na telefony. Gra została lekko zmodyfikowana, aby nadawała się pod mniejsze ekrany i muszę przyznać, iż prezentuje się całkiem przyzwoicie. Nie brakuje dosłownie niczego. Nawet jeżeli tytuł ten nie jest zoptymalizowany pod konkretny smartfon, to dostajemy komunikat  iż można spróbować go odpalić, przesyłając jednocześnie informacje do Blizzarda, jak ich produkcja się sprawuje na konkretnym modelu. Ciekawy pomysł i może spowodować jeszcze lepsze działanie w przyszłości.

Warto pamiętać, iż nie jest to jakaś mała gra, więc musicie mieć sporo wolnego miejsca inaczej Hearthstone może się ściągnąć, ale podczas rozpakowywania plików wystąpi błąd. Testowałem na LG G3s i nie miałem większych problemów, choć czasami tytuł ten potrafił mocno zwolnić, ale to bardziej w menu niż podczas meczu.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post

Komentarze