psnow

Gry z Playstation 4 w usłudze Playstation Now

Playstation Now, to niezwykle ciekawa usługa oparta na streamingu, dzięki której posiadacze PCtów i PS4 mogą grać w gry z PS3. Niebawem jednak oferta tej usługi zostanie rozszerzona o gry z PS4.

Jak na razie w bibliotece usługi znajduje się blisko 500 gier z PS3, w które można grać na PC i PS4. Znajdziemy tam naprawdę ciekawe rzeczy, takie jak Red Dead Redemption, czy The Last of Us. Jednak niedługo lista gier ma zostać poszerzona o tytuły z Playstation 4. To znaczy, że nie tylko będzie można grać na PS4 w gry z PS4, których nie mamy, ale co najważniejsze, gracze posiadający tylko komputery PC zaczynają mieć nadzieję, na zagranie u siebie w takie hity jak Uncharted 4, czy Infamous: Second Son. A może nawet Horizon: Zero Dawn.

Co istotne, nowe gry nie spowodują podniesienia opłat, jakie są naliczane w PS Now. Zainteresowani gracze będą płacić ten sam abonament i dostaną dostęp do nowych gier.

W tej beczce miodu, jest jednak łyżeczka dziegciu dla polskich graczy. Niestety Playstation Now nie jest dostępne w Polsce i niestety nie wiadomo czy w ogóle kiedyś będzie dostępne. Sony Interactive Entertainment uparcie milczy na ten temat. Pozostaje mieć nadzieję.

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze