battlefrontnew

Gotowi na Star Wars Battlefront II?

Na Star Wars Battlefront trochę musieliśmy poczekać. Ale jak już wyszedł, to teraz idzie z górki. Właśnie zapowiedziano drugą odsłonę serii (nie bójmy się użyć tego słowa).

Już 17 listopada tego roku, będziemy mogli zanurzyć się w kolejną historię ze świata Gwiezdnych Wojen. Tym razem, poznamy losy Iden Versio, dowódcę Oddziału Inferno – jednostki elitarnych sił specjalnych Imperium Galaktycznego, równie zabójczej w walce na ziemi, jak i kokpicie pilota. Obok samej Iden gracze w ramach kampanii spotkają na swej drodze oraz zagrają jako inni kultowi bohaterowie ze świata Star Wars, tacy jak Luke Skywalker czy Kylo Ren. Wszystko na przestrzeni 30 lat od zniszczenia drugiej Gwiazdy Śmierci, poprzez wydarzenia prowadzące do powstania Najwyższego Porządku.

Czekacie?

FacebookGoogle+TwitterPinterestLinkedInBlogger Post
Leciwy już człowiek. Rocznik 76, XX wieku. Niektórzy mówią, że trzeba już złomować, ale się nie daje. Ciągle działa, dzięki swoim najlepszym cechom charakteru, czyli złośliwości i wyjątkowej wredocie. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Córka Oliwia, urodzona na początku 1999, syn Gabriel urodzony na początku 2008 roku, żona Żaneta...nie powiem kiedy urodzona...w każdym razie ma 18 lat (wartość prawdziwa niezależnie od tego kiedy to czytacie :P).

Komentarze